My a prvá liga

My a 1.liga

4-4-3-2-3-2-1 … tajný kód?

Nie, nie, nie! To je len krátke zhrnutie siedmych rokov existencie BARSY. Každé číslo vyjadruje ligu, v ktorej sme počas nášho jestvovania hrali. Pre nás je momentálne najzaujímavejšie to posledné číslo … my a 1. liga.

To, o čom sme kedysi iba snívali, sa stalo skutočnosťou. Minulý rok sme postúpili do 1. ligy, momentálne sme na 7. mieste a snažíme sa v nej zotrvať aj pre budúci ročník. Pre niekoho možno malý až bezvýznamný cieľ, no aj život tvoria iba malé kroky. Vždy sme si hovorili, aké by to bolo hrať 1. ligu a teraz to už vieme.

Mužstvá sú v nej vyrovnané, každý zápas je pre nás veľkou školou a našim vysvedčením je zatiaľ 5 víťazstiev. Na konte máme aj prehry, niektoré smolné, ale aj z prehier sa musí človek naučiť zobrať si niečo pozitívne a ísť ďalej. Liga je kvalitná, rýchla, takmer každá chyba sa trestá. Nechcem rozoberať každý zápas a preto toto krátke zhrnutie určite stačí.

Som rád, že tvoríme super partiu. Niekedy síce vybuchneme, vykričíme si pár vecí, ale aj to patrí k tímovému športu. Mužstvo má viacero ťahúňov, ktorí dokážu zabrať v pravej chvíli.

Na škodu je len jedna vec … máme málo nasledovníkov. Verím však, že BARSA bude ešte dlho súčasťou nášho života.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Releated

Sezóna 2019/2020 sa plánuje dohrať

Všetky ligy stoja, buď majú prestávku alebo boli predčasne ukončené a uzavreté. Teda okrem tých v Bielorusku. 🙂 Našu JOMA Futsalovú Žirafa Ligu Žilina, v sezóne 2019/20, plánujeme dohrať. Časovo bola dobre rozbehnutá, za normálnych okolností by sa opäť odohral aj pohár, tradične v mesiacoch máj a jún. Tie ale teraz budú patriť ligovým súbojom. Pri krajne […]

Sezóna PRERUŠENÁ

  Je to nepríjemné rozhodnutie, ale musíme byť zodpovední. Voči vám, voči sebe navzájom. Od utorka 10. marca 2020 budú prerušené všetky súťažné stretnutia: JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina Hokejbalová Žirafa Liga Žilina UNIHOC Florbalová Žirafa Liga Žilina Mestská Volejbalová Žirafa Ligy Týka sa to nielen ligových duelov, ale aj tréningového procesu, priateľských/prípravných zápasov. Pozastavenie platí až do […]