Nová sezóna 2014/15

Nový ročník Mirupo Futsalovej Žirafa ligy 2014/2015 odštaroval

Odštartoval nový roční Mirupo Futsalovej Žirafa ligy 2014/2015. V novej sezóne je celkovo 7 líg a 74 tímov. Prvá liga obsahuje 10 tímov.

Okrem haly na Rosinkách sa sprístupnila aj hala na Bôriku.

BARSA má za sebou premiérové zápasy v najvyššej I.lige po minuloročnom postupe.

Do novej sezóny ostala kostra mužstva viac menej bez zmeny, no mužstvo sme aj posilnili o 3 nových hráčov – Erika Kašubu, Erika Buchu a Mariána Krajčoviecha.

Po prvých 3 zápasoch máme na konte 4 body za 1 výhru, 1 remízu a 1 prehru. Na začiatok to nie je zlá bilancia. Budeme ešte musieť popracovať na premieňaní šancí, nakoľko súper trestá každú našu chybu gólom.

Ďalej budeme musieť ísť od zápasu k zápasu a poctivo zbierať každý bod.

Začiatok súťaže ukázal, že sme v I.lige oprávnene a sme vyrovnaným súperom.

Určite sa pobijeme minimálne o stred tabuľky!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Releated

Sezóna 2019/2020 sa plánuje dohrať

Všetky ligy stoja, buď majú prestávku alebo boli predčasne ukončené a uzavreté. Teda okrem tých v Bielorusku. 🙂 Našu JOMA Futsalovú Žirafa Ligu Žilina, v sezóne 2019/20, plánujeme dohrať. Časovo bola dobre rozbehnutá, za normálnych okolností by sa opäť odohral aj pohár, tradične v mesiacoch máj a jún. Tie ale teraz budú patriť ligovým súbojom. Pri krajne […]

Sezóna PRERUŠENÁ

  Je to nepríjemné rozhodnutie, ale musíme byť zodpovední. Voči vám, voči sebe navzájom. Od utorka 10. marca 2020 budú prerušené všetky súťažné stretnutia: JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina Hokejbalová Žirafa Liga Žilina UNIHOC Florbalová Žirafa Liga Žilina Mestská Volejbalová Žirafa Ligy Týka sa to nielen ligových duelov, ale aj tréningového procesu, priateľských/prípravných zápasov. Pozastavenie platí až do […]