Sezóna PRERUŠENÁ

 

Je to nepríjemné rozhodnutie, ale musíme byť zodpovední. Voči vám, voči sebe navzájom. Od utorka 10. marca 2020 budú prerušené všetky súťažné stretnutia:

  • JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina
  • Hokejbalová Žirafa Liga Žilina
  • UNIHOC Florbalová Žirafa Liga Žilina
  • Mestská Volejbalová Žirafa Ligy

Týka sa to nielen ligových duelov, ale aj tréningového procesu, priateľských/prípravných zápasov. Pozastavenie platí až do odvolania, určite však najbližší týždeň/dva (optimistický scenár), podľa toho ako sa bude situácia súvisiaca s koronavírusom vyvíjať.

Je to preventívne opatrenie, ktoré má zabrániť šírenie nákazy. Alfou a omegou je nateraz týmito opatreniami spomaliť “výskyt” nových hostiteľov a znemožnili tak vírusu adaptovať sa naďalej do svojej agresívnejšej podoby, s ťažším priebehom v rizikovej skupine. Preto je potrebné v patričnej miere obmedziť stretávanie sa väčšej skupiny ľudí a eliminovať tak prípadné nové riziká. Za porozumenie ďakujeme, vydržte, o pár dní snáď budeme opäť hrať. Dovtedy dodržiavajte základné hygienické pravidlá.

 

zdroj: http://www.sportvin.sk/clanky/1808?fbclid=IwAR1fL0ZIjEdPMvIG8jO8srUM-cBadXphBXgDndGUY9Rl-Nrm0fdShtcxw9k

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Releated

Sezóna 2019/2020 sa plánuje dohrať

Všetky ligy stoja, buď majú prestávku alebo boli predčasne ukončené a uzavreté. Teda okrem tých v Bielorusku. 🙂 Našu JOMA Futsalovú Žirafa Ligu Žilina, v sezóne 2019/20, plánujeme dohrať. Časovo bola dobre rozbehnutá, za normálnych okolností by sa opäť odohral aj pohár, tradične v mesiacoch máj a jún. Tie ale teraz budú patriť ligovým súbojom. Pri krajne […]

Viac ako polovica sezóny 2019/2020 za nami…

BARSA má za sebou 13 zápasov s bilanciou 7 výhier, 1 remíza a 5 prehier. Zatiaľ plávame v pokojných vodách stredu tabuľku, čo bol aj predsezónny cieľ. Momentálne sme na priebežnom 5-tom mieste tabuľky. Tento cieľ by sa dal ešte určite vylepšiť, uvidíme na konci sezóny…   Štatistiky po 13.zápasoch: V tabuľke užitočnosti jasne dominuje Jozef Pekara s 30.bodmi za […]