Joma futsalova zirafa liga logo priehladne

JOMA futsalová Žirafa liga 2019/20

seniori III.liga

TABUĽKA JFŽL ŽILINA 2019/20

P
Názov tímu
PZ
V
R
P
Sk
Gr
B
Séria
1. Partizán Bukovina221822157:906756V P V V V P
2. MLÁTIČKY-DOXX C221732139:667354P V V V V V
3. FriWald221525138:766247V V V V V P
4. Centrifuga A221525134:785647V V V V V V
5. Rabid Rabbits2210210101:111-1032V V V P V V
6. FK Kastrol Team Žilina A22711484:110-2622P V V P V V
7. BARSA22711459:92-3322P P P P P P
8. Malaga A22611570:120-5019P P P P P P
9. WU-Čince CREW22521574:124-5017V P P P P P
10. SPARMAL22321745:119-7411P P P P P P
11. Juggernauti22301956:124-689P P P P P P
12. ALL IN22301953:140-879P P P P P P

VÝSLEDKY ZÁPASOV JFŽL ŽILINA 2019/20

Jún 2020

13-06-2020 SO
kontumácia
P
SPARMAL
sparmal logo 74x50
Ob.k.
BARSA priehladne x50
BARSA
13-06-2020 SO
kontumácia
P
BARSA
BARSA priehladne x50
Ob.k.
malaga logo 74x50
Malaga A
13-06-2020 SO
kontumácia
P
BARSA
BARSA priehladne x50
Ob.k.
WUCince 74x50
WU-Čince CREW
13-06-2020 SO
kontumácia
P
ALL IN
All in logo x 80
Ob.k.
BARSA priehladne x50
BARSA
13-06-2020 SO
kontumácia
P
BARSA
BARSA priehladne x50
5:0kont.
friwald logo 74x50
FriWald
13-06-2020 SO
kontumácia
P
MLÁTIČKY-DOXX C
mlaticky logo 74x50
5:0kont.
BARSA priehladne x50
BARSA
13-06-2020 SO
kontumácia
P
FK Kastrol Team Žilina A
kastrol team zilina 74x50
5:0kont.
BARSA priehladne x50
BARSA
13-06-2020 SO
kontumácia
P
BARSA
BARSA priehladne x50
Ob.k.
Juggernauti 74x50
Juggernauti
13-06-2020 SO
kontumácia
P
Rabid Rabbits
rabid rabbit 74x50
5:0kont.
BARSA priehladne x50
BARSA

Marec 2020

08-03-2020 NE
ŠH BÔRIK
V
BARSA
BARSA priehladne x50
7 5
All in logo x 80
ALL IN

Február 2020

15-02-2020 NE
ŠH BÔRIK
V
BARSA
BARSA priehladne x50
7 1
sparmal logo 74x50
SPARMAL
09-02-2020 NE
ŠH BÔRIK
R
Centrifuga A
centrifuga 74x50
3 3
BARSA priehladne x50
BARSA

Január 2020

26-01-2020 NE
ŠH BÔRIK
V
FriWald
friwald logo 74x50
2 4
BARSA priehladne x50
BARSA
19-01-2020 NE
ŠH BÔRIK
P
Malaga A
malaga logo 74x50
6 4
BARSA priehladne x50
BARSA
12-01-2020 NE
ŠH BÔRIK
P
BARSA
BARSA priehladne x50
5 6
mlaticky logo 74x50
MLÁTIČKY-DOXX C
05-01-2020 NE
ŠH BÔRIK
P
BARSA
BARSA priehladne x50
4 6
centrifuga 74x50
Centrifuga A

December 2019

22-12-2019 NE
ŠH BÔRIK
V
BARSA
BARSA priehladne x50
6 1
rabid rabbit 74x50
Rabid Rabbits
01-12-2019 NE
ŠH BÔRIK
P
BARSA
BARSA priehladne x50
2 7
partizan bukovina logo 74x50
Partizán Bukovina

November 2019

24-11-2019 NE
ŠH BÔRIK
V
BARSA
BARSA priehladne x50
4 0
kastrol team zilina 74x50
FK Kastrol Team Žilina A
15-11-2019 NE
ŠH BÔRIK
V
Juggernauti
Juggernauti 74x50
3 4
BARSA priehladne x50
BARSA
10-11-2019 NE
ŠH BÔRIK
P
Partizán Bukovina
partizan bukovina logo 74x50
4 3
BARSA priehladne x50
BARSA
02-11-2019 NE
ŠH BÔRIK
V
WU-Čince CREW
WUCince 74x50
3 6
BARSA priehladne x50
BARSA

ŠTATISTIKY BARSA - JFŽL ŽILINA 2019/20

jozef pekara statistiky

#44

J.Pekara

góly: 24

asist.: 6

marek kasuba statistiky

#30

M.Kašuba

góly: 8

asist.: 7

filip rybar statistika 119x136

#8

T.Hollý

góly: 6

asist.: 6

filip rybar statistika

#75

F.Rybár

góly: 4

asist.: 7

#1

M.Židek

úspešnosť: 83,51%

najlepší brankár ligy

MenoTímZápasy
ŽK
ČK
Góly
Asist.
Body
 Jozef PekaraBARSA130024630
 Marek KašubaBARSA11008715
 Tomáš HollýBARSA12206612
 Filip RybárBARSA9104711
 Matúš MartinkoBARSA1010516
 Martin ZadňanBARSA1200426
 Michal HucíkBARSA1000235
 Maroš ZadňanBARSA900224
 Karol ŽidekBARSA1310134
 Kristián ŽidekBARSA800202
 Martin ŽidekBARSA1300022
 Juraj VavríkBARSA100101

P
Názov tímuPZB
1.  Partizán Bukovina1438
2.  MLÁTIČKY-DOXX C1330
3.  FriWald1426
4.  Centrifuga A1423
5.   BARSA1322
6.  Malaga A1019
7.  Rabid Rabbits1313
8.  SPARMAL1011
9.  WU-Čince CREW1210
10.  Juggernauti129
11.  ALL IN129
12.  FK Kastrol Team Žilina137

7:5 

BARSA – ALL IN


ŠH Bôrik│8.3.2020│18:30h

Zápis stretnutia
BARSAvsALL IN
1.polčas zápasu
 0-1Fotbalový míč R.Ovčík [3′]
M. Martinko [11′] Fotbalový míč1-1 
 1-2Fotbalový míč J. Švirik [14′]
Mart. Zadňan [16′] Fotbalový míč2-2 
J. Pekara [19′] Fotbalový míč3-2 
Mart. Zadňan [23′] Fotbalový míč4-2 
 4-3Fotbalový míč J. Švirik [25′]
2.polčas zápasu
Karol Židek [29′] ŽK 
Maroš Zadňan [37′] Fotbalový míč5-3 
 5-4Fotbalový míč T. Trpiš [41′]
 5-5Fotbalový míč E. Gašinec [44′]
M. Kašuba [45′] Fotbalový míč6-5 
J. Pekara [49′] Fotbalový míč7-5 
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #10 Michal Hucík #7 Martin Zadňan 
  #15 Kristián Židek #8 Tomáš Hollý
  #22 Maroš Zadňan #9 Matúš Martinko
  #30 Marek Kašuba #44 Jozef Pekara ★
  #38 Karol Židek © 
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

3:3 

Centrifuga A – BARSA


ŠH Bôrik │ 9.2.2020 │ 18:30h

Zápis stretnutia
Centrifuga AvsBARSA
1.polčas zápasu
E.Figura [21′] Fotbalový míč1-0 
 1-1Fotbalový míč M.Kašuba [23′]
 1-2Fotbalový míč Mart.Zadňan [25′]
2.polčas zápasu
 1-3Fotbalový míč J.Pekara [29′]
M.Holbička [33′] Fotbalový míč2-3 
M.Turský [42′] Fotbalový míč3-3 
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #10 Michal Hucík #7 Martin Zadňan 
  #15 Kristián Židek #8 Tomáš Hollý
  #30 Marek Kašuba ★ #9 Matúš Martinko
  #38 Karol Židek © #44 Jozef Pekara 
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

2:7 

BARSA – Partizán Bukovina


ŠH Bôrik│1.12.2019│17:30h

Zápis stretnutia
BARSAvsPartizán Bukovina
1.polčas zápasu
 0-1Fotbalový míč M.Lajš [4′]
J.Pekara [4′] Fotbalový míč1-1 
 1-2Fotbalový míč M.Lajš [8′]
 1-3Fotbalový míč M.Lajš [12′]
J.Vavrík [20′]Fotbalový míč2-3 
2.polčas zápasu
T.Hollý [38′] ŽK 
 2-4Fotbalový míč F.Novosad [42′]
 2-5Fotbalový míč T.Polanský [43′]
 2-6Fotbalový míč T.Polanský [47′]
 2-7Fotbalový míč T.Polanský [48′]
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #5 Juraj Vavrík #7 Martin Zadňan 
  #22 Maroš Zadňan #8 Tomáš Hollý
  #30 Marek Kašuba #44 Jozef Pekara 
  #38 Karol Židek © #75 Filip Rybár
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

7:1 

BARSA – SPARMAL


ŠH Bôrik│15.2.2020│18:00h

Zápis stretnutia
BARSAvsSPARMAL
1.polčas zápasu
J.Pekara [4′] Fotbalový míč1-0 
Kris.Židek [22′] Fotbalový míč2-0 
2.polčas zápasu
J.Pekara [26′] Fotbalový míč3-0 
 3-1Fotbalový míč D.Labovský [34′]
J.Pekara [37′] Fotbalový míč4-1 
J.Pekara [38′] Fotbalový míč5-1 
T.Hollý [41′] Fotbalový míč6-1 
M.Hucík [45′] Fotbalový míč7-1 
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #10 Michal Hucík #8 Tomáš Hollý
  #15 Kristián Židek #9 Matúš Martinko
  #22 Maroš Zadňan #44 Jozef Pekara ★
  #38 Karol Židek © #75 Filip Rybár
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

6:4 

Malaga A – BARSA


ŠH Bôrik │ 19.1.2020 │ 18:30h

Zápis stretnutia
Malaga AvsBARSA
1.polčas zápasu
 0-1Fotbalový míč J.Pekara [5′]
M.Petrovský [8′] Fotbalový míč1-1 
R.Daniš [11′] Fotbalový míč2-1 
P.Stiskala [12′] Fotbalový míč3-1 
2.polčas zápasu
P.Jandzík [28′] Fotbalový míč4-1 
P.Stiskala [31′] Fotbalový míč5-1 
 5-2Fotbalový míč T.Hollý [36′]
 5-3Fotbalový míč J.Pekara [38′]
 5-4Fotbalový míč M.Hucík [41′]
P.Jandzík [47′] Fotbalový míč6-4 
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #7 Martin Zadňan  #8 Tomáš Hollý
  #10 Michal Hucík #9 Matúš Martinko
  #15 Kristián Židek #44 Jozef Pekara 
  #30 Marek Kašuba #75 Filip Rybár
  #38 Karol Židek © 
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

4:6 

BARSA – Centrifuga A


ŠH Bôrik│5.1.2020│17:30h

Zápis stretnutia
BARSAvsCentrifuga ,,A,,
1.polčas zápasu
 0-1Fotbalový míč A.Chládecký [5′]
 0-2Fotbalový míč J.Slatinský [6′]
M.Kašuba [13′] Fotbalový míč1-2 
J.Pekara [23′] Fotbalový míč2-2 
2.polčas zápasu
 2-3Fotbalový míč M.Juriga [32′]
 2-4Fotbalový míč M.Juriga [35′]
 2-5Fotbalový míč J.Slatinský [37′]
 2-6Fotbalový míč J.Slatinský [39′]
M.Kašuba [40′] Fotbalový míč3-6 
M.Kašuba [50′] Fotbalový míč4-6 
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #10 Michal Hucík #7 Martin Zadňan 
  #22 Maroš Zadňan #8 Tomáš Hollý
  #30 Marek Kašuba ★ #44 Jozef Pekara 
  #38 Karol Židek © 
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

3:6 

WU-Čince CREW – BARSA


ŠH Bôrik │ 2.11.2019 │ 18:00h

Zápis stretnutia
WU-Čince CREWvsBARSA
1.polčas zápasu
L. Nimohaj [2′] Fotbalový míč1-0 
 1-1Fotbalový míč M. Kašuba [8′]
 1-2Fotbalový míč J.Pekara [10′]
 ŽK F. Rybár [12′]
 1-3Fotbalový míč M. Martinko [20′]
J. Majtánik [22′] ŽK 
2.polčas zápasu
 1-4Fotbalový míč J. Pekara [27′]
 1-5Fotbalový míč M. Martinko [31′]
A. Štefanica [32′] ŽK M. Martinko [32′]
 1-6Fotbalový míč F. Rybár [34′]
A. Štefanica [37′] Fotbalový míč2-6 
A. Štefanica [45′] Fotbalový míč3-6 
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #7 Martin Zadňan  #9 Matúš Martinko
  #15 Kristián Židek #44 Jozef Pekara ★
  #30 Marek Kašuba #75 Filip Rybár
  #38 Karol Židek © 
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

2:4 

FriWald – BARSA


ŠH Bôrik │ 26.1.2020 │ 17:30h

Zápis stretnutia
FriWaldvsBARSA
1.polčas zápasu
 0-1Fotbalový míč J. Pekara [2′]
 0-2Fotbalový míč J. Pekara [7′]
J. Kysacký [20′] ŽK 
2.polčas zápasu
 0-3Fotbalový míč M. Kašuba [28′]
P. Gabaj [32′] Fotbalový míč1-3 
 1-4Fotbalový míč M. Martinko [40′]
M. Gabaj [32′] Fotbalový míč2-4 
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #7 Martin Zadňan  #8 Tomáš Hollý
  #10 Michal Hucík #9 Matúš Martinko
  #30 Marek Kašuba #44 Jozef Pekara ★
  #38 Karol Židek © #75 Filip Rybár
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

5:6

BARSA – MLÁTIČKY-DOXX C


ŠH Bôrik │12.1.2020 │17:30h 


Zápis stretnutia
BARSAvsMLÁTIČKY-DOXX C
1.polčas zápasu
M. Kašuba [1′] Fotbalový míč1-0 
T. Hollý [5′] ŽK 
F. Rybár [22′] Fotbalový míč2-0 
2.polčas zápasu
 2-1Fotbalový míč D. Danaj [25′]
T. Hollý [29′] Fotbalový míč3-1 
K. Židek [32′] Fotbalový míč4-1 
 4-2Fotbalový míč J. Papuča [35′]
F. Rybár [36′] Fotbalový míč5-2 
 5-3Fotbalový míč D. Ostrák [37′]
 5-4Fotbalový míč D. Ostrák [38′]
 5-5Fotbalový míč D. Ostrák [40′]
 5-6Fotbalový míč D. Ostrák [47′]
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #7 Martin Zadňan  #8 Tomáš Hollý
  #15 Kristián Židek #9 Matúš Martinko
  #22 Maroš Zadňan #44 Jozef Pekara
  #30 Marek Kašuba #75 Filip Rybár
  #38 Karol Židek © 
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

4:3 

Partizán Bukovina – BARSA


ŠH Bôrik │ 10.11.2019 │ 17:30h

Zápis stretnutia
Partizán BukovinavsBARSA
1.polčas zápasu
 0-1Fotbalový míč Kris.Židek [7′]
S.Kapusniak [13′] Fotbalový míč1-1 
M.Lajš [17′] ŽK 
T.Polanský [24′] Fotbalový míč2-1 
2.polčas zápasu
 2-2Fotbalový míč J.Pekara [28′]
J.Cisárik [30′] Fotbalový míč3-2 
M.Kubica [42′] ŽK 
 3-3Fotbalový míč Mart.Zadňan [43′]
J.Michalík [45′] Fotbalový míč4-3 
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #7 Martin Zadňan  #8 Tomáš Hollý
  #10 Michal Hucík #9 Matúš Martinko
  #15 Kristián Židek #44 Jozef Pekara
  #30 Marek Kašuba #75 Filip Rybár
  #38 Karol Židek © 
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

4:0 

BARSA – FK Kastrol Team


ŠH Bôrik │ 24.11.2019 │ 16:30h

Zápis stretnutia
BARSAvsFK Kastrol Team Žilina
1.polčas zápasu
J. Pekara [21′] Fotbalový míč1-0 
T. Hollý [21′] Fotbalový míč2-0 
 ŽKJ.Lokaj [25′]
2.polčas zápasu
J. Pekara [36′] Fotbalový míč3-0 
J. Pekara [42′]Fotbalový míč4-0 
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #10 Michal Hucík #7 Martin Zadňan 
  #15 Kristián Židek #8 Tomáš Hollý
  #22 Maroš Zadňan #9 Matúš Martinko
  #30 Marek Kašuba #44 Jozef Pekara
  #38 Karol Židek © 
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

3:4

Juggernauti – BARSA


ŠH Bôrik │ 15.12.2019 │ 17:30h

Zápis stretnutia
JuggernautivsBARSA
1.polčas zápasu
 0-1Fotbalový míč J. Pekara [9′]
2.polčas zápasu
A. Šmehýl [30′] Fotbalový míč1-1 
 1-2Fotbalový míč M. Martinko [32′]
J. Poliak [33′] Fotbalový míč2-2 
 2-3Fotbalový míč J .Pekara [33′]
T. Sobol [36′] Fotbalový míč3-3 
 3-4Fotbalový míč J. Pekara [33′]
A. Šmehýl [49′] ŽK 
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) #7 Martin Zadňan  #8 Tomáš Hollý
  #10 Michal Hucík #9 Matúš Martinko
  #22 Maroš Zadňan #44 Jozef Pekara ★
  #38 Karol Židek © #75 Filip Rybár
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu

6:1 

BARSA – Rabid Rabbits


ŠH Bôrik │ 22.12.2019 │ 18:30h 

Zápis stretnutia
BARSAvsRabid Rabbits
1.polčas zápasu
J. Pekara [12′] Fotbalový míč1-0 
T. Hollý [16′] Fotbalový míč2-0 
 2-1Fotbalový míč J. Bohdal [22′]
F. Rybár [23′] Fotbalový míč3-1 
2.polčas zápasu
J. Pekara [38′] Fotbalový míč4-1 
T. Hollý [43′] Fotbalový míč5-1 
Maroš Zadňan [46′] Fotbalový míč6-1 
Súpiska – BARSA
BrankárObranaÚtok
#1 Martin Židek (B) ★ #10 Michal Hucík #7 Martin Zadňan 
  #22 Maroš Zadňan #8 Tomáš Hollý
  #30 Marek Kašuba #44 Jozef Pekara
  #38 Karol Židek © #75 Filip Rybár
Vysvetlivky: © – kapitán mužstva, (B) – brankár, ★ hráč zápasu
#MenoGAB
1. #44 J. Pekara24630
2. #30 M.Kašuba8715
3. #8 T.Hollý6612
4. #75 F.Rybár4711
5. #9 M.Martinko516
6. #7 M.Zadňan426
7. #10 M.Hucík235
8. #22 M.Zadňan224
9. #38 K.Židek134
10. #15 K.Židek202
11. #1 M.Židek (B)022
12. #5 J.Vavrík101
#MenoTím%
1.M.Židek BARSA83.51%
2.M.ŠindelJuggernauti78.98%
3.R.KošútCentrifuga A78.25%
4.T.AlbertFriWald77.47%
5.A.RupikMalaga A76.47%