Zhodnotenie sezóny 2016/17 – posledné miesto, vypadnutie…

BARSA a jej sezóna 2016/2017

Tak ako každý z nás v živote pozná vzostupy a pády, tak aj naša milovaná BARSA zažila túto sezónu pád. Pád na úplné dno tabuľky v 1. lige.

Sezóna bola poznačená veľkým počtom hráčov na súpiske, no na konci odohralo zostávajúce zápasy len torzo mužstva. Mužstvo neobchádzali zranenia a neobišla ho ani strata chuti a motivácie žiť pre futsal a pre klub. Napriek tomu sa chcem poďakovať všetkým, ktorí túto sezónu za BARSU hrali, ale hlavne tým, ktorí to dokázali dotiahnuť až do konca. Nebudem uvádzať konkrétne mená, každý nech sa v týchto riadkoch nájde sám.

Niekedy je dobré, keď sa spadne na dno, aspoň sa je od čoho odraziť 🙂
Každopádne ďalšia budúcnosť BARSY bude asi takáto. Ak sa poskladá mužstvo, ktoré by bolo konkurencieschopné do 2. ligy, tak nasledujúci ročník budeme chcieť zabojovať o comeback do 1. ligy.

Ak sa to však nepodarí, náš vysnívaný manschaft určite nezanikne!!! Po dohode s chalanmi, ktorí pôsobia v BARSE od začiatku, sa prihlásime do 3. ligy a budeme si chodiť zahrať pre radosť. Tieto riadky sa nepíšu ľahko, ale taká je realita, ktorej je potrebné sa pozrieť do očí.

Nechcem, aby toto zhodnotenie vyznelo iba ako pesimizmus. Pevne verím, že sa nájde pár ďalších nadšencov, ktorí nám pomôžu nájsť svetlo na konci tunela, v ktorom sa momentálne nachádzame.

BARSA FOREVER!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Releated

Sezóna 2019/2020 sa plánuje dohrať

Všetky ligy stoja, buď majú prestávku alebo boli predčasne ukončené a uzavreté. Teda okrem tých v Bielorusku. 🙂 Našu JOMA Futsalovú Žirafa Ligu Žilina, v sezóne 2019/20, plánujeme dohrať. Časovo bola dobre rozbehnutá, za normálnych okolností by sa opäť odohral aj pohár, tradične v mesiacoch máj a jún. Tie ale teraz budú patriť ligovým súbojom. Pri krajne […]

Sezóna PRERUŠENÁ

  Je to nepríjemné rozhodnutie, ale musíme byť zodpovední. Voči vám, voči sebe navzájom. Od utorka 10. marca 2020 budú prerušené všetky súťažné stretnutia: JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina Hokejbalová Žirafa Liga Žilina UNIHOC Florbalová Žirafa Liga Žilina Mestská Volejbalová Žirafa Ligy Týka sa to nielen ligových duelov, ale aj tréningového procesu, priateľských/prípravných zápasov. Pozastavenie platí až do […]